[472] Een Cortina Foss damesfiets

Winnend bod: €400,-

Deze prachtige Cortina Foss damesfiets wordt u aangeboden door Hawe Tweewielers. De fiets heeft framemaat 53, voorzien van naafdynamo voor en achterlicht en is uitgevoerd in de kleur Matt grijs. Verder heeft de fiets 3 Shimano Nexus versnellingen, voor en achter handrem , snelbinders en een AXA slot met 2 sleutels

Aangeboden door:
Hawe Tweewielers
Winnend bod: €400,-