[487] Een ingelijste en gesigneerde tekening van The Golden Earring op A2 formaat

Het verhaal achter de tekening:
De originele tekening en een gelimiteerd aantal piëzografieën (hoogwaardige afdrukken van het origineel) zijn gesigneerd door alle bandleden. En dat is bijzonder, want het is maar liefst zestien jaar geleden dat de band iets gezamenlijk heeft gesigneerd. De handtekeningen van Barry Hay, Cesar Zuiderwijk en Rinus Gerritsen zijn op zondag 11 juli 2021 tijdens een reünie om 14:00u geplaatst. De handtekening van George Kooymans is op 19 juli 2021 in het ziekenhuis van Leuven geplaatst. Een deel van de piëzografieën is online geveild, waarbij de opbrengst ging naar de strijd tegen ALS.

Aangeboden door:
Stichting ALS Nederland