[435] Een OOZOO horloge naar keuze

Winnend bod: €47,-

Als winnaar van dit veiling item mag je bij Kapsalon Breukelman in Gramsberen een prachtig horloge van het Nederlandse merk OOZOO komen uitzoeken!

Het Nederlandse merk OOZOO lanceerde zijn eerste collectie horloges in 2000.
Sindsdien is het merk een grote hit in Europa en Australië.

OOZOO horloges zijn modeaccessoires in elke zin van het woord. Mode is altijd ons uitgangspunt, maar uiteraard is tijd ook van groot belang... OOZOO volgt geen trends, het zet trends.

Sommige mensen zien een horloge als een handig object dat ze gebruiken om op tijd te zijn en niets meer dan dat. Wij zijn van mening dat onze horloges kunnen worden gezien als een echt mode-accessoire, zolang ze betaalbaar, trendy en hoge kwaliteit blijven. Dit is het uitgangspunt voor elke nieuwe serie, waaraan we dan de OOZOO stijl toevoegen. Er is dus altijd wel een model naar jouw wens. voor elk wat wils.
Aangeboden door:
Kapsalon Breukelman Gramsbergen
Winnend bod: €47,-