Collector's items

[517] Een gesigneerde FC Emmen voetbal

Gesigneerde FC Emmen voetbal

Winnend bod: €30,-

[487] Een ingelijste en gesigneerde tekening van The Golden Earring op A2 formaat

Een van de laatste piëzografieën staat op onze veiling! Grijp je kans om dit unieke item te bemachtigen. De piëzografie is gesigneerd door alle bandleden.